Poznajmy się

                         

Moje motto: "Nogami na ziemi, głową w niebie".
Pomogę odnaleźć Ci drogę do zrozumienia Siebie i osiągnąć równowagę pomiędzy energią męską i żeńską, którą masz w Sobie.

Jestem kobietą, która od lat zachwyca się duchowością.

Posiadam międzynarodowy certyfikat Facilitatora Recall Healing (Gilbert Renaud) z następującymi specjalizacjami:

  • ciało jakiego potrzebujesz
  • szkielet i układ kostny
  • symbolika i sny
  • biologia dziecka
  • związki i relacje z innymi

Dwa lata pobierałam nauki z astrologii (Renata Iwaniec). Ukończyłam: numerologię (Anna Panyło), Chirurgię Fantomową i Czakroterapię (Maria Kerth), Symbolikę i Tarota (Magdalena Wdowiak), Regresję i Medytacje (Barbara Turlińska), Metoda Silvy 2 stopnie (Zbigniew Królicki).

Jestem przedsiębiorcą a dzięki połączeniu tej dziedziny ze swoją wieloletnią pasją jaką jest rozwój duchowy uzyskałam równowagę i harmonię w życiu, czego jestem przykładem i co przekazuję dalej.

Kocham muzykę i taniec. Wolny czas spędzam tańcząc salsę, bachatę i kizombę oraz podróżując – poznając piękno otaczającego Nas świata. Uwielbiam kreować i tworzyć czego efekty widać ostatnio w moim ogrodzie.

Wykonuje również tematyczne bransoletki z kamieni naturalnych i kryształków. To bransoletki z kolorami czakr i yin yang, które pomagają w uzyskaniu odpowiednich wibracji, podniesienie świadomości  i duchowy wzrost. Nazwałam te bransoletki CUD

Gabinet CUD jest notowany w Plebiscycie Najlepsza Firma w Mieście w kategorii rozwój osobisty jako najlepszy gabinet terapeutyczno – rozwojowy w Tychach.

CUDOSTAN

Stworzyłam swój autorski 21 dniowy program CUDOSTAN, którego celem jest podniesienie wibracji życia i zdrowia w Ciele, Umyśle i Duszy. Program ten składa się z 21 codziennych zadań wysyłanych w postaci osobistych nagrań. Program ma na celu codzienne przeznaczenie 1% dobowego czasu (ok. 15 minut) na medytację lub inne działania nastrajające pozytywnie, dzięki czemu zauważalne są  następujące rezultaty: redukcja stresu, spadek napięcia, spadek podatności na negatywne stany emocjonalne i negatywne myślenie, poprawa zdrowia, przyciąganie pozytywnych zdarzeń i okoliczności losowych itp. Zmiana osobistej wibracji i podniesienie częstotliwości swojego pola wpływa dobroczynnie na rozwój  świadomości, relacje z innymi ludźmi i harmonię w życiu.